Klima Servisi İstanbul

Klima Servisi İstanbul Klima Özel Servis olarak; siz değerli müşterilerimize, İstanbul’un bütün ilçelerine uygun fiyat politikamız ve kaliteli işçiliğimiz ile profesyonel teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Klima teknik ekibimiz tarafından sizlere; klima almadan önce size uygun klima seçimi, yaşadığınız çevre, iklim şartları ve ortama göre klimanın montajının yapılacağı yeri , montaj sonrası kullanım ve oluşabilecek durumlara karşı teknik klima bilgileri verilir.

Her türlü marka ve çeşit klimanızın montajı ve demontajı, arıza tespiti ve tamiri, genel kapsamlı periyodik bakımları uzman teknik ekiplerimizce yapılır.

Teknolojinin ilerlemesi ile günlük hayatımızın içerisinde çeşitli cihaz kullanımları artmaktadır. İnsan hayatını kolaylaştıran ürünlerin arasında yerini alan klimada cihazların kullanımında başta gelmektedir. Etkili ve sağlıklı bir çalışma sergilemesi için ürünlerin periyodik olarak kontrolleri ve tamirleri gerekmektedir.

Aksi takdirde sağlık açısından da çeşitli sıkıntılara yol açma potansiyeli yüksektir. Bu sistemleri klima servisi olarak en kaliteli ve donanımlı şekilde icra etmeye devam eden firma sektörde öncü olmuştur. Teknoloji adına profesyonel şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

Teknoloji Adına Hizmet Veren Firma Klima Servisi İstanbul

İnsan ihtiyaçlarının sürekli değişim göstermesi ve bu gereksinimlerin teknolojik cihazlar ile sağlandığı görülmektedir. Artık günümüzde her evde ana ihtiyaç haline gelen klima kullanımı oldukça artmıştır. Bununla birlikte klima servisi hizmetleri de bu yönde artmış ve gereklilik haline gelmiştir.

Evlerimizde dört mevsim faydalandığımız klimaları satın alırken enerji sınıfı, kullanım kolaylığı, sağlamlığı gibi birçok özelliğini değerlendirmekteyiz. Uzun araştırmalar ile aldığımız klimanın bakımlarını da periyodik olarak gerçekleştirmemiz gerekmektedir. Sağlıklı kullanımı için klima tamir servisi hizmetleri çok ama çok önemlidir.

Arızalarında doğru ve zamanında müdahale edilmeyen bir klima daha büyük sorunlara yol açmaktadır. Yüksek maliyetler ile temin etmiş olduğunuz bu cihazlar için belki de çok fazla servis hizmetleri için harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu olayların gerçekleşmemesi için sektörde işinin ehli olan firmalardan hizmet almak daha doğru olacaktır.

Klima Bakımı Ve Önemi

klima bakım temizliği
klima servisi istanbul

Klima bakımı yaz, kış her ortamda kullandığımız sağlığımızı ve rahatlığımızı teslim ettiğimiz bir cihaz olarak hayatımızda yer almaktadır. Satın alırken yüksek maliyetler ödediğimiz cihazın ilk günkü performansında çalışması için periyodik olarak bakımının ve tamirinin yapılması gerekmektedir.

Zaman içinde oluşacak birçok problemden uzak tutması açısından çok önemlidir bir yere sahiptir. Hiç bakım yaptırmadan bu cihazların kullanımı riskli ve sağlıklı değildir.

Klimalar kullanıldıkça bazı durumlara maruz kalır, kirlenir, yorulur ve bununla birlikte her mekanik araç gibi bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu konuda profesyonel olan klima servisi Başakşehir firması bakımlarınızı yaptırmanız için oldukça uygun ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Bu sektörde uzun yıllar hizmet vererek birçok müşterinin tercih ettiği firma adını almıştır.

Klima Montajında Dikkat Edilmesi Gerekenler

indir 1 e1648922173875

Bu konuda en önemli husus olarak bilinmesi gerekmektedir. Ürünü alırken ve seçerken gösterdiğimiz hassasiyet kadar önem verilmesi gereken bir durumdur. Çünkü tam verimli şekilde kullanım için

onumlandırma oldukça önemli bir etkendir. Klimanın kalitesi, fonksiyonları iyi olsa dahi doğru yapılmamış bir montaj ve konumlandırma tüm bu özellikleri aşağı çekebilmektedir.

Montajın doğru yapılması birçok şartı yerine getirmekle olmaktadır. Ancak bu yönergeyi ve koşulları uygulayarak klimanızdan tüm özellikleri ile en doğru şekilde verim alabilirsiniz. Aksi takdirde çalışması hiç bir yönden etkili olmayacaktır.

Ufak bir montaj hatası kalıcı sorunlara, performans düşüklüğüne ve daha fazla enerji tüketimine sebep olabilmektedir. Bu konuda klima servisi olarak en kaliteli ve profesyonel hizmeti sizlere vermekteyiz. Üstelik firma olarak, en kaliteli malzemeler ile en doğru şekilde tecrübeli ekibimiz doğrultusunda bakım, onarım, tamir ve montaj hizmeti vermekteyiz. Sizlere bu konuda profesyonel şekilde yardımcı olmaktayız.

Doğru Klima Kullanımı

sec4 bg
Klima Servisi İstanbul 9

Her mevsim tercih edilen bu cihaz insanların hayatında oldukça büyük bir kolaylık yaratmıştır. Lakin işlevini tam yerine getirebilmesi için periyodik bakım ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu hizmeti firmamız 7/24 klima servisi olarak vermektedir.

Uzman kadromuz ile kısa sürede sorunları çözüme kavuşturmaktayız. Bu konuda bizlerden profesyonel hizmet alabilir ve gönül rahatlığı ile ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Sağlık açısından da sıkıntı olmaması için firmamız belirli zaman aralıklarında cihazın genel bir bakım ve temizlikten geçmesini tavsiye etmektedir. Kapalı ortamda bu hususa oldukça önem vermek gerekmektedir.

Sektörde İleri Gelen Klima Servisi İstanbul

Firmamız bu konuda uzun zaman deneyim kazanmış ve tecrübe edinmiştir. İleri gelen hizmetimiz ile klima konusunda kapsamlı şekilde hizmet vermemizle ön plana çıkmaktayız. Günümüzde profesyonel hizmet olarak uzman kadromuz ile uygun fiyata hizmete devam etmekteyiz.

Sizlerde bu konuda bizlerden kaliteli ve ileri teknoloji şekilde klima servisi hizmeti alabilirsiniz. Modern ve hızlı şekilde yapmış olduğumuz işlemler ile firma birçok müşteri tarafından tercih edilmeye devam etmektedir. Sektörde ileri gelen klima servisi olmaktadır.

HİZMETLERİMİZ

KLİMA MONTAJI

Uzman teknik personellerimiz tarafından, klimanın en çok performans sağlayacağı yer seçilir ve standartlara uygun montajı yapılır.

Montaj sonrasında klima çalıştırılmadan önce, vakum pompası ile sistem vakum edilir. Daha sonra gaz kaçağı sorunu oluşmaması için, dijital manometre bağlanarak sistemin kaçak tespit fonksiyonu yapılır.

Sistem ısıtma ve soğutma modunda tek tek çalıştırılır, klima drenaj hortumundan klimanın ürettiği suyun düzgün tahliye edildiği gözlemlenir.

Klima Servisi İstanbul


KLİMA PERİYODİK BAKIMI

  • Klimanızın iç ünite ve dış ünite serpantin, kondenser ve fan temizliği klima bakım ilacıyla temizlenerek yapılır.
  • Klima temizlendikten sonra, ısıtma ve soğutma modunda tek tek çalıştırılır. Soğutucu gaz ölçümleri yapılır.
  • Klima bakımlarını yılda en az iki sefer yaptırmanız, klimanın ömrünü uzatır ve daha sağlıklı bir ortamda yaşamanızı sağlar.
zyro image

KLİMA TAMİRİ VE YEDEK PARÇA TEMİNİ

Her marka ve çeşit klimanız uzman teknik ekiplerimiz tarafından, arızası yerinde tespit edilir. Gerek yerinde gerekse klima sökülerek atölye ortamında gerekli yedek parça sağlanarak tamir edilir.

klima tamir ve onarim.jpg

SPLİT VE MULTİ KLİMA SIVA ALTI VE SIVA ÜSTÜ TESİSAT İŞLERİ

Ev, konut ve işyerlerinize inşaat veya tadilat aşamasında, sıva altı veya asma tavan içi multi split ve split bakır boru klima tesisatları çekilir.

1645201549412 1

VRF MERKEZİ KLİMA TESİSAT İŞLEMİ VE KURULUMU

Ev ,konut iş merkezleri ve otellere, tek veya kombine dış üniteden oluşan çoklu iç ünite sistemlerinin alt yapı tesisatları, kurulum ve devreye alma işlemlerini yapıyoruz.

guryapi 1

Uygun fiyat ve kaliteli işçilik adına İstanbul Klima Özel Servisi teknik ekibimize başvurunuzu yapabilir, her türlü mevsim şartlarında konforu yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir