hizmet

service img2

Başakşehir Klima Servisi

Neden Başakşehir Klima Servisi’ni Tercih Etmelisiniz? Başakşehir, İstanbul’un en hızlı gelişen semtlerinden biridir. Hızlı nüfus artışı ve yoğunluğu, burada yaşayanların.

klima onarım

Klima Tamir Servisi

Klima Tamir Servisi Klima, kapalı bir alandaki havanın ısı ve nem unsurlarının kontrol edilerek bireylere daha konforlu bir yaşam alanı.

KLİMA ALT YAPI TESİSATI

KLİMA ALT YAPI TESİSATI

Klima alt yapı tesisatı ; klima teknik personeller tarafından, sıva altı veya sıva üstü gerçekleştirilen uygulamalardan biridir. Klima alt yapı.

KLİMA SÖKÜMÜ

KLİMA SÖKÜMÜ

Klima sökümü işlemi ; uzman klima teknik personelleri tarafından, klimanın artık kullanılmaması veya başka bir alana takılması için yapılan uygulamalardan.

1645136321186

KLİMA TAMİR ONARIM

Klima tamir onarım ; klimalarda görülen teknik aksaklıkların, profesyonel klima servis elemanları tarafından, yerinde veya atölye ortamında arızanın giderilmesi için.

Klima Montajı

Klima Servisi İstanbul

Klima Servisi İstanbul Klima Özel Servis olarak; siz değerli müşterilerimize, İstanbul’un bütün ilçelerine uygun fiyat politikamız ve kaliteli işçiliğimiz ile.

My project 3

KLİMA BAKIMI

Klima bakım onarım kısaca klimaların genel kontrolünün ve temizliğinin yapıldığı işlemdir. Klima bakımı ve temizliğinin nasıl yapılacağı, sıkça araştırılan konulardan.

klima servis montajiklimaservisijetjpg

KLİMA MONTAJI

Klima montajı, profesyonel klima servisi çalışanları tarafından cihazdan yüksek performans ve tasarruf sağlamak amacıyla yapılan uygulamalardan biridir. Klima montajı yapılmadan.